
Al sinds 1984 is de Ibiza hét icoon van SEAT. Door de perfecte combinatie van strakke lijnen, hoogwaardige materialen, een sportief uiterlijk en de nieuwste technologie is de SEAT Ibiza nog altijd jong, modern en sportief. De Ibiza is te leasen in drie verschillende uitvoeringen: een rijk uitgeruste basisuitvoering, een Ibiza extra; welke net dat beetje extra luxe biedt ten opzichte van de basisuitvoering, en een extra luxe uitvoering.
Kies je voor een SEAT Ibiza met Private Lease abonnement, dan rijd je deze standaard met onder andere een in hoogte verstelbare bestuurdersstoel en stuur, centrale deurvergrendeling, elektrische ramen voor, diverse airbags, ABS, ISOfix-kinderzitbevestiging, sportieve achterspoiler, geïntegreerde hoofdsteunen, dagrijverlichting, bumpers in carrosseriekleur, bandenreparatieset, elektronische startonderbreker, versnellingsindicator, verlaagd onderstel, getint glas en stuurbekrachtiging.

Extra voordelig een Business editie rijden
Nu te leasen vanaf €289
Let op, vanaf 1 november zijn de Style Business Intense en FR Business Intense editie tijdelijk nog aantrekkelijker te leasen. Nu lease je een SEAT Ibiza Style Business Intense van €299, voor €289. De FR Business Intense is al te leasen van €339, voor € 319!
Meer informatie over het leasen van een SEAT Ibiza?
Direct een nieuwe SEAT Ibiza rijden?
Kom bij interesse vandaag nog langs bij ons in de showroom, of bel met 076 - 8 000 000
Onderstaand contactformulier invullen kan uiteraard ook!